Жданов пішов проти власної фракції і залишився на посаді міністра

283
Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов повідомив, що Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк вмовив його залишитися на посаді. 

Жданов пішов проти власної фракції і залишився на посаді міністра
«На прохання Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка я залишаюся працювати в уряді. Нині не час розхитувати державний човен. Вихід «Батьківщини» з коаліції – це сценарій глибинної політичної кризи, який в умовах війни може призвести до реваншу антиукраїнських сил або взагалі до втрати незалежності України», − цитує 112 високопосадовця. 
Жданов наголосив, що його рішення має суто політичний характер, оскільки парламентський комітет із питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму визнав роботу його Міністерства задовільною. 
Нагадаємо, 16 лютого цього року, попри визнання роботи Кабінету Міністрів протягом минулого року незадовільною, парламенту не вистачило голосів для висловлення недовіри чинному уряду. Пізніше фракція «Батьківщина» заявила, що відкликає свого представника, міністра молоді та спорту Ігоря Жданова з посади й виходить із коаліції.
Нині до складу коаліції «Європейська Україна» належать «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт» і «Самопоміч». Відповідно, якщо політичні сили «Відродження» і «Воля народу» не вступлять до парламентської коаліції, це означатиме необхідність дострокових виборів до Верховної Ради.

Коментарi

Коментарiв