Олександр Солонько: Заява Макрона і Меркель довела, що Мінські домовленості нічого не вартують

276
Політичний аналітик Олександр Солонько

Дуже складно в таких випадках не перетнути межу зловтішання. Адже, зловтішатися в таких випадках – це самопоїдання чистої води.

Проте і змовчати тут неможливо, бо це буде те ж саме. Пан Макрон і пані Меркель закликали президентів України та Росії докласти зусиль для реального припинення вогню. Як би українська сторона не доводила, що стріляють з протилежного боку, які б докази не наводила, скількома б російськими паспортами, добутими з-за лінії розмежування не розмахувала, але пісня та ж сама. Відповідальність за російську агресію проти України лідери Франції та Німеччини розділяють на двох. На обидві держави. Не суто на агресора, який не дотримується жодних домовленостей. Ми в їх очах співвідповідальні. Принаймні про це свідчать подібні заяви.

Це до слова про «без альтернативність» «мінська». Про що постійно торочить президент. І саме такі заяви й доводять, що «мінськ» нічого не вартує. ні-чо-го. нуль.

І ще одне. Так говорять люди, які хочуть вмити руки. Ми-то, маючи таку унікальну політичну культуру, знаємо. Унікальну в тому, яким мистецтвом тут стало вміння перекладати відповідальність. Отже, росіяни «хитають». Досвід показує, що вплинути не вдається. Усі це бачать. То давайте закликатимемо обидві сторони припинити це божевілля. Не припиниться – будуть винні обоє. Кому ж тоді допомагати, якщо обоє не виконують домовленості. Хай значить розбираються самі. Ось і вся ціна «мінську».

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв