Порошенко пообіцяв бути присутнім під час засідання «БПП»

182
«Блок Петра Порошенка» на 17 лютого поточного року анонсував засідання фракції за участі Президента України.

Порошенко пообіцяв бути присутнім під час засідання «БПП»
Відповідно до інформації РБК-Україна, засідання заплановано на 17.00. Найімовірніше, високопосадовці мають намір обговорити те, що 16 лютого парламент не ухвалив постанову про недовіру чинному уряду й подальші заходи для подолання політичної кризи. Пізніше лідер фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко заявив, що ВРУ впевнена у неможливості розвитку держави з чинним складом Кабінету Міністрів. Голова «БПП» також зазначив, що Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк у цій ситуації може або ж сам піти у відставку, або сформувати новий уряд.
«Він може піти у відставку сам, може запропонувати створити нову більшість або новий уряд. Нині ці питання в розпорядженні Прем’єр-міністра Яценюка, але парламент із цим урядом не бачить можливостей для розвитку України. Ідеться не тільки про кадрові зміни, ми вимагаємо нових методів роботи», − наголосив Луценко.
Він також додав, що, якщо Арсеній Яценюк не зможе знайти необхідного рішення до 17 лютого, протягом наступних трьох тижнів непленарної роботи парламенту доведеться шукати формулу нового ефективного уряду.

Коментарi

Коментарiв