Bloomberg зробив невтішні прогнози щодо політичної кризи в Україні

197
Експерти провідного постачальника фінансової інформації Bloomberg зазначили, що на Україну чекає протистояння двох найбільш впливових політиків у державі.

Bloomberg зробив невтішні прогнози щодо політичної кризи в Україні
Аналітики наголосили, що, оскільки Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк не послухав заклику Президента Петра Порошенка піти у відставку, країну чекає протистояння двох найбільш впливових політиків нині. Криза загрожує зриву надання фінансової підтримки від усіх іноземних партнерів, зокрема йдеться про надання наступних кредитних траншів від Міжнародного валютного фонду. МВФ незадоволений бездіяльністю української влади щодо боротьби з корупцією й модернізацією економіки, а ситуація в уряді ще більше підкріплює побоювання Фонду щодо України.
Раніше Порошенко закликав зробити повне «перезавантаження» чинного уряду, аби вирішити питання щодо політичної кризи, проте цю ідею так і не реалізували. Президент також пропонував Яценюку піти у відставку, але Прем’єр-міністр явно не в захваті від цієї пропозиції, хоча раніше, під час звіту Кабміну, заявив, що «не тримається за крісло».
Міністр закордонних справ України, коментуючи цю ситуацію, зазначив, що іноземні партнери підтримують ідею щодо відставки Яценюка і, крім того, Генерального прокурора Віктора Шокіна.
«Я постійно контактактую з колегами. Для них дуже важливо, щоб Україна послідовно йшла шляхом реформ. Важливо, щоб для цього були внутрішньополітичні передумови, оскільки нестабільність тільки на руку Росії і нікого іншого. Вони прекрасно це розуміють, тому вітають звернення Президента», − підкреслив Клімкін.

Коментарi

Коментарiв