Шоу в уряді дозволило парламенту відвернути увагу народу від його роботи, − ЗМІ

202
Журналісти зазначають, що під час активного обговорення ситуації щодо ймовірної відставки уряду Верховна Рада непомітно для населення ухвалила три закони, які кардинально змінюють чинне законодавство. 

Шоу в уряді дозволило парламенту відвернути увагу народу від його роботи, − ЗМІ
Журналісти телеканалу 24 проаналізували 3 закони, ухвалені парламентом 16 лютого, коли в суспільстві активно обговорювали звіт Кабінету Міністрів і ймовірну його відставку. Ці зміни кардинально змінять чинне законодавство, проте їх запровадження залишилося в тіні.
Відповідно до ухвалених законів, нардепи до 2017 року відтермінували запровадження кримінальної відповідальності за недостовірні відомості в деклараціях. Тобто, ідею з інноваційним електронним декларуванням доходів чиновників абсолютно знівельовано. 
Також було затверджено документ, згідно з яким буде виведено з-під декларування батьків і дітей декларанта, які не проживають із ним. Відповідно, на них можна переписати будь-яке майно без жодного покарання за це.
Крім того, збільшено поріг декларування для великої низки об’єктів. Відповідно до такої зміни, віднині буде неможливо проконтролювати все майно, яким володіють державні службовці.
«Народні депутати коаліції розмінюють наш безвізовий режим на безпеку своїх корупційних статків. Вони не лише повторюють осінню схему вихолощення арешту і спецконфіскації, а й остаточно поховали електронне декларування», − наголосив журналіст Віталій Шабунін.

Коментарi

Коментарiв