Роман Кулик: Навіть у хорошому районі під дверима вашого будинку вас можуть пограбувати

381
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Застереження: днями о 23:30 Аліну пограбували – прямо під дверима під’їзду, коли вона діставала ключі. У центрі Києва, під будинком на Богданівській, у сотні метрів від Південного вокзалу. Грабіжник хотів вихопити телефон із задньої кишені, але Аліна розвернулась, почувши звук підбігаючої людини, відбила руку й закричала. Тоді ублюдок, не без зусиль, повалив її на землю і відібрав рюкзак з ноутом, документами та особистими речами. Й під злий крик «там нема нічого цінного, придурок!» спєтляв двориками. Щоб ви розуміли – пограбування сталось посеред відносно нормального району, який постійно патрулює поліція, не в глупу ніч, під освітленим будинком. За кілька метрів стояла машина з парою всередині – нуль реакції. Аліна викликала поліцію і 10 хвилин чекала її приїзду – ніхто не вийшов з будинку дізнатись, що за крики й тяганина трапилась від вікнами.

Грабіжник – підкачаний русоволосий ган*он під за 1.80 зросту, з виду абсолютно нормально одягнутий тіп. Все робив швидко й без розгубленості – прямо су*а професіонал своєї «справи». Певно це чмо спеціально ходив качався, щоби потім нападати на мініатюрних дівчат і красти у них телефони. Су*а. Мразі, ніколи не зрозумію цей тип кінчених ує*анів. Аби ж йому хоч раз вистачило самовпевненості напасти, наприклад, на мене, блт.

Поліція приїхала за 15 хвилин, але ясно, толку вже ніякого. Зафіксували, склали протокол, безліч разів питали «чого ж ви так пізно ходите вулицями» (?!? яка тобі нах*ін різниця?), але в цілому вели себе нормально.
А коли наступного дня ми з Олександр Сапега обходили всі смітники в районі з надією знайти бодай рюкзак і вишиванку, які грабіжнику нах*ін не треба, зустріли Юрій Гудименко та його дружину. Розказали схожий випадок, як їх подругу пограбували всередині її ж власного під’їзду. І теж не алкоголік чи бомж, а пристойний хитрий мудак.

Коротше, будьте насторожі і пильнуйте за рідними людьми. Навіть у нормальному районі, навіть під дверима вашого будинку чи й усередині під’їзду, на будь-кого може напасти якесь стероїдне мудло – і далеко не завжди можна розраховувати на сторонню допомогу.

Джерело: Роман Кулик

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв