Політичні методи врегулювання конфлікту на Донбасі загрожують втратою суверенітету, − експерт

182
Директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський висловив думку, що політичні методи врегулювання конфлікту на Донбасі можуть призвести до втрати суверенітету Україною.

Політичні методи врегулювання конфлікту на Донбасі загрожують втратою суверенітету, − експерт
Сунгуровський наголосив, що нині українська влада повинна змоделювати будь-які варіанти розвитку подій на Донбасі, оскільки є значна кількість факторів, які можуть спричинити кардинальні зміни ситуації. Зокрема, йдеться про нинішню ситуацію в Російській Федерації, позицію США та Європейського Союзу. Не менш важливим є і необхідність подолання політичної кризи в Україні.
«Як цей конфлікт розгортатиметься, тобто у військовій площині чи у політичній − це під питанням. Поки важко передбачити сценарій подальшого розвитку подій, адже існує ще низка чинників, які на це впливають: як поведеться сама Росія, як її економіка витримуватиме тиск, як поведеться Захід і Україна, яким буде розвиток політичної кризи в нашій країні», − зазначив експерт.
На його думку, нині Президент Російської Федерації Владімір Путін змушений контролювати конфлікт на Донбасі здебільшого за допомогою саме політичних методів, оскільки це значно дешевше, ніж військовий варіант. Таким чином він намагається змусити українську владу здати власні позиції й погодитися на умови РФ. У разі, якщо Україна не здійснить сподівань Путіна, він готує вже військову ескалацію. За словами експерта, для мінімізації можливих втрат Кремль і вигадав ідею виборів у псевдореспубліках.  

Коментарi

Коментарiв