НАБУ просить доказів у звинувачені деяких нардепів Юлією Тимошенко

248
16 лютого глава фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що деяким народним депутатам пропонували хабар, аби вони не голосували за певні постанови. НАБУ вимагає доказів цього звинувачення.

НАБУ просить доказів у звинувачені деяких нардепів Юлією Тимошенко
У заяві не було вказано прізвищ, фактів або обставин здійснення можливого корупційного правопорушення, які можуть бути перевірені Національним антикорупційним бюро України. Також зазначимо, що наразі пані Тимошенко не зверталася до НАБУ з заявою про вчинення вказаного або будь-якого іншого корупційного правопорушення, − зазначив представник відомства.
У своєму зверненні керівництво НАБУ попросило парламентарів, активістів і інших осіб, яким відомі будь-які докази заяви Юлії Тимошенко, повідомити про них до Національного антикорупційного бюро. Крім того, речник установи закликав усіх публічних осіб відповідально відноситися до привселюдних звинувачень у корупційних правопорушеннях і заявляти про це не ЗМІ, а відповідним правоохоронним органам.
Нагадаємо, 16 лютого цього року Тимошенко заявила, що кожному нардепу, який не голосував за відставку уряду Арсенія Яценюка, заплатили до 1 мільйона доларів. За словами очільниці фракції «Батьківщина», антикорупційні відомства не розслідують ці факти правопорушень, оскільки вони є політично залежними. 

Коментарi

Коментарiв