Путін подає сигнал про готовність іти з Донбасу – аналітик

385
Путін нарешті хоче піти з Донбасу?

Росія починає торгуватись і США про умови і терміни виведення російських військ з окупованих територій Сходу України. Таку думку висловив військовий аналітик Олексій Арестович.

«Кремль напевно пояснює американцям, що піти до виборів не можна, тому що це буде рідкісна електоральна катастрофа – мовляв, росіяни кинули своїх. А на весну 2018 року, на літо – можна подумати. Очевидно, вони обговорюють умови цього виходу і активно торгуються», – висловив думку Олексій Арестович у коментарі Обозревателю.

За його словами, щодо того, що США можуть вимагати від Кремля в такому торзі, то це може бути допомога щодо Північної Кореї чи допомога у Сирії. Також, стверджує аналітик, може бути співпраця на газовому ринку Європи.

«Яка генеральна мета Штатів? Вони не стануть валити Росію. Їх мета – поставити Росію на більш цивілізовані рейки, змусити грати хоча б по скільки-небудь прийнятим в міжнародному співтоваристві правилам. Росія – це ресурс. Помирившись з Путіним, його можна кидати на тих ж терористів в Сирії і вирішувати інші питання», – підкреслив експерт.

«Якусь кістку за це Путіну, звичайно, кинуть. Але це точно не будуть територіальні поступки, тому що все вже зрозуміли, до чого це призводить», – спрогнозував спеціаліст.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв