Журналісти зняли з висоти будинок Януковича по сусідству з Кобзоном

311
Журналісти показали будинок, у якому, імовірно, живе Віктор Янукович

Журналісти оприлюднили зняте з повітря відео будинку екс-президента України Віктора Януковича в Баковці Московської області.

Ймовірний маєток Януковича під Москвою

Ймовірний маєток Януковича у Підмосков'ї зняли з дрону. Про те, що екс-президент може жити під Москвою проговорився Йосип Кобзон, який стверджує, що є сусідом втікача. Втім, адвокати Януковича заперечують, кажуть – їхній підзахисний залишається у Ростові. Подробиці читайте у нашому матеріалі: https://tsn.ua/politika/tsn-zavitala-za-vkazanoyu-kobzonom-rosiyskoyu-adresoyu-yanukovicha-983828.html

Опубліковано ТСН 30 серпня 2017 р.

Як зазначає ТСН, у Баковці проживає небагато людей, а магазини і кафе поблизу відсутні. Місцеві мешканці говорять або що не знають, чи справді тут живе Янукович, або просто заперечують це.

За словами журналістів, Баковка – це не єдине місце, куди «селили» Януковича російські чиновники. Кілька років тому колишній префект Північного адміністративного округу Москви Олег Мітволь розмістив екс-президента в Барвисі в будинку вартістю 50 мільйонів доларів.

Також раніше фігурувала інформація, що Янукович живе в Сочі. Однак зазначені дані так і не отримали ні підтвердження, ні спростування.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв