Партнер тільки на словах – МЗС України різко розкритикувало Білорусь

326
У МЗС України різко розкритикували поведінку Білорусі

Білорусь поводиться як партнер України тільки на словах, а насправді діє зовсім по-іншому. Про це, зокрема, свідчать питання безпеки українських громадян у цій країні.

Про це заявила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль в ефірі 5 каналу.

За її словами, щодо Білорусі набагато більше питань, ніж відповідей. Зокрема, одним із запитань є приєднання Білорусі до СОТ.

«Чи будемо ми підтримувати Білорусь в цьому вступі, незважаючи, наприклад, на те, що Білорусь – це остання країна Євразійського економічного союзу, яка вступає в СОТ? І що буде, які будуть наслідки цього вступу? Або ми все ж будемо дивитися на свої інтереси, і нав’язувати вже Білорусі, через Білорусь ЄврАзЕС свої інтереси, включаючи транзит, включаючи всі заборони, включаючи всі ліцензії та всі інші питання, а також, звичайно, вирішуючи питання і в’їзду громадян України та безпеки громадян України в Білорусі», – підкреслила представниця МЗС.

Крім того, вона зазначила, що питання відносин із Білоруссю є комплексним і до його вирішення також потрібно підходити одночасно працюючи в різних царинах.

«Білорусь на словах веде себе як партнер, а насправді вони поводяться зовсім по-іншому», – підсумувала Зеркаль.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв