Парламент ухвалив кілька законів «безвізового пакета»

232
Верховна Рада України ухвалила один із тих законів, які необхідні для запровадження безвізового режиму з країнами Європейського Союзу.

Парламент ухвалив кілька законів «безвізового пакета»
Ухвалений закон передбачає внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо виконання рекомендацій ЄС для візової лібералізації. Відповідну резолюцію підтримали 252 парламентарі. Згідно з документом, буде вдосконалено процедуру арешту майна й інституту спеціальної конфіскації – передає 112.
Зміни передбачають можливість застосування спеціальної конфіскації за умови вчинення умисного предикатного злочину або суспільно небезпечного діяння, що підпадає під ознаки такого злочину, а також злочинів, санкції за які на сьогодні передбачають таку конфіскацію. До того ж, закон забезпечує право на накладання арешту на майно у кримінальній справі в разі необхідності збереження доказів, а також застосування спеціальної конфіскації як виду покарання фізичних осіб і забезпечення виконання цивільного позову або стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.
Додамо, нардепи також ухвалили закон «Про внесення змін до закону України «Про прокуратуру» щодо забезпечення прозорості в організації діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з метою виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду». 

Коментарi

Коментарiв