У заступника Кличка знайшли фальшивий диплом про освіту

245
Заступник Кличка Володимир Бондаренко отримав підозру через фальшивий диплом про освіту

Керівнику апарату Київської міської державної адміністрації Володимиру Бондаренку оголосили підозру у зв’язку з використанням підробленого диплому про вищу освіту. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Чиновника звинувачують у використанні фальшивого диплому Львівського національного університету імені Івана Франка та сприянні у виготовленні підробленого документу.

Бондаренку вже вручили підозру та допитали у статусі підозрюваного. Однак, надавати свідчення він відмовився. Його відсторонили від виконання обов’язків.

Стаття про «Підробку документів» передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки.

КЕРІВНИКУ АПАРАТУ КМДА ПОВІДОМЛЕНО ПІДОЗРУ ЗА ПІДРОБЛЕННЯ ДИПЛОМУ ПРО ВИЩУ ОСВІТУЗа погодження Київської місцевої прок…

Опубліковано Прокуратура міста Києва 31 серпня 2017 р.

Прокуратура не називає ім’я підозрюваного, однак раніше у розслідуванні журналістів програми «Схеми» повідомлялось, що керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко має підроблений диплом бакалавра ЛНУ імені Івана Франка, на підставі якого він отримав ступінь спеціаліста в КНУ імені Тараса Шевченка.

Згідно з результатами розслідування, в архіві Львівського національного університету імені Івана Франка повідомляли, що «на підставі архівних документів встановлено, що Бондаренко Володимир Володимирович (26.01.1985 р.н.) не завершував навчання та не отримував диплом у Львівському національному університеті імені Івана Франка».

Інформація про те, що Володимир Бондаренко навчався в Львівському національному університеті імені Івана Франка була зазначена на його сторінці у мережі Facebook на час призначення керівником апарату КМДА. Потім ця інформація зникла зі сторінки чиновника.

У своїй офіційній автобіографії на сайті КМДА Бондаренко не уточнює, де здобув вищу юридичну освіту після школи.

Відповідно до Закону України «Про державну службу», посада керівника апарату міської адміністрації вимагає наявність вищої освіти.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв