У InformNapalm спростували міфи про «суперпотужну» російську армію

365
Експерт розповів про яскраві поразки російської армії

Російська армія не є «суперпотужною» і насправді перебуває в незадовільному моральному, фізичному та технічному стані. Про це заявив представник міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm Михайло Макарук в ефірі Еспрессо.TV.

Як приклад, Макарук нагадав про нещодавній досвід участі росіян у військових кампаніях проти Грузії, Сирії та України.

«Показала себе авіація російська в Грузії. Грузинська армія, в 20 разів менше, вгробила 2 міжконтинентальні бомбардувальники типу Black Jack. При цьому оператори грузинських установок «Бук» тільки проходили навчання», – констатував експерт, додавши, що технічна відсталість російських військових також дуже добре помітна під час бойових дій на боці диктаторського режиму Башара Асада в Сирії.

«Вони зібрали «суперпотужні» угруповання в Сирії. І що? Чим вони бомблять? Бомбами, які не є ракетами, не є керованими снарядами, а виробами шістдесятих років», – підкреслив фахівець.

Водночас у війні з Україною він виокремив поразки російських підрозділів під Луганським і Донецьким аеропортами, а також звернув увагу на величезний обсяг небойових втрат у Збройних силах Росії.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв