У Литві заявили, що Європа та США підтримають «план Маршалла» для України

337
За словами Гройсмана, «план Маршала» дозволить пришвидшити модернізацію України

Європейський Союз і Сполучені Штати Америки планують підтримати «план Маршала» для України. Про це заявив спікер Сеймаса Литви Вікторас Пранцкєтіс під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

Слід підкреслити, що напередодні стало відомо, що українсько-литовський проект «план Маршала» для України був представлений в європейських інститутах. Він також буде вивчений Європейською комісією.

«Сьогодні на порядку денному ще й економічний успіх України. Саме тому й народилися ідея «плану Маршала», яку ми озвучили та окреслили в Європі та США», – зазначив Пранцкєтіс.

У свою чергу спікер Сеймаса Литви наголосив, що ідея знаходить підтримку – як на політичному рівні, так і на рівні фінансування.

Український Прем’єр заявив, що «план Маршала» дозволить пришвидшити модернізацію України: «Ми запроваджуємо масштабні внутрішні реформи, і ми вдячні Литві за постійну підтримку. А ваша ініціатива «плану Маршала» дозволить пришвидшити модернізацію України, яка активно розпочалася. Це дуже правильний крок. І з нашої сторони ми готові забезпечити повну транспарентність всіх процесів».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв