ВРУ затвердила всі закони «безвізового пакета»

216
18 лютого 2016 року Верховна Рада Україна затвердила три закони «безвізового пакета», раніше наданих для термінового розгляду Президентом Петром Порошенком.

 
ВРУ затвердила всі закони «безвізового пакета»
Останній із ухвалених законів «безвізового пакета» передбачає зміни до закону «Про Агенцію з повернення й управління незаконно виведеним майном». За відповідну резолюцію проголосував 261 народний депутат – інформує Європейська правда.  
Відповідно до документа, Національне агентство з повернення й управління незаконно виведеного майна отримало розширений перелік прав щодо управління активами, які раніше були арештовані чи конфісковані у зв’язку з їхнім незаконним походженням. Крім того, зміни дозволяють відомству продавати арештоване майно в разі його тривалого зберігання, якщо це спричиняє зниження вартості активів. Відповідно, заробітна плата працівників Агентства залежатиме від обсягу повернених незаконно виведених активів. 
Восени минулого року парламент уже розглядав цей законопроект і переписав його норми, у зв’язку з чим керівництво Європейського Союзу оголосило про нові вимоги до документа. 
«Ми вже ухвалювали проект у такій редакції, але Європейський Союз заявив, що це не справжній закон, він не наближає нас до візової лібералізації», – зазначив під час засідання 18 лютого нардеп Єгор Соболєв.

Коментарi

Коментарiв