Чи стане Гройсман конкурентом Порошенка на виборах президента: думка експерта

395
Експерт переконаний - Гройсман іще не доріс до самостійної політичної гри

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман іще не сформувався як самостійний політик зі своєю політичною силою. Однак чи має він шанси боротися з чинним Президентом Петром Порошенком – пояснив політичний експерт Андрій Вігірінський.

За словами політолога, Гройсман має амбіції, однак говорити, що сьогодні він готовий до самосійного політичного плавання, зокрема, балотуватися в президенти України – рано. Його перспективи і шанси після півтора року прем’єрства і без політичної сили дуже низькі

«Прем’єр себе позиціонує як члена команди «БПП». Його перспективи і шанси після півтора року прем’єрства, без політичної сили дуже низькі. Крім того, електорат Порошенка і умовний електорат Гройсмана через те, що вони представляють одну політичну силу, збігається», – підкреслив Вігірінський у коментарі 24.

Він переконаний – навіть якщо Гройсмана відправлять у відставку, йому буде складно зайняти опозиційну чи будь-яку іншу нішу. Очільнику Кабміну не вдасться стати чітким опозиціонером, оскільки він проштовхував дуже багато непопулярних реформ і рішень. А опозиція, стверджує експерт, означала б для нього заперечити все те, в чому він усіх переконував. Крім того, всі електоральні ніші зараз заповнені. Є пропатріотичні опозиційні сили, радикальне крило. Зайнята ніша проросійської опозиції.

«Якщо відбудеться дистанціювання Порошенка і Гройсмана, то балотуватися в президенти він зможе, але шанси невисокі. Якщо його звільнять, то вершки і результати реформ, які він запроваджував – приміром, дорожньої, знімуть його наступники. Пенсійну і медичну він не довів до кінця. Реформа в енергетичному секторі – підвищення цін на газ для населення, стала дуже неприємною для українців. Немає особливо з чим йти до людей», – підсумував фахівець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв