Кожен росіянин схвалить війну в Україні – волонтерка

497
Майже кожен росіянин готовий схвалити війну проти України

В Росії людей продовжують налаштовувати проти України і фактично кожен житель готовий схвалити війну проти України. Про це розповіла відома волонтерка Наталія Юсупова.

«За кордоном українського ТБ немає, є тільки російське. Я не дивлюся телевізор чотири роки, мама включає для фону. По російському ТБ постійно показують програми, де ганьблять Україну і все, що з нами пов’язано… Мама каже: «Слухаю і мозок плавиться, якийсь фільм жахів, якщо не бачити власними очима, неможливо повірити», – підкреслила активістка.

Вона пояснила, що 5 хвилин дивилася КремльТБ і була шокована.

«Включаю гучність, дивлюся хвилин п’ять, жесть… «Ми повинні захопити Україну першими, від них тільки зло і загроза», –  і весь ефір у такому ж дусі. Всі дружно кивають! Потім слово дають пенсіонерам, ну, що сказати, психлікарня відпочиває, придумані ФСБ історії звучать у всій красі», – розповіла Юсупова.

Вона переконана – на усе це вже не можна не звертати увагу.

«Насправді, до цього вже не можна відноситися «Ай, ідіоти, не звертайте увагу», треба бачити очі тих, хто сидить в студії і тих, хто професійно готує народ… В їхніх очах – жага крові! Мене вже не терзають сумніви, а чи є впевненість у тому, що фактично кожен росіянин схвалить війну і наступ на Україну, мало того, вони досить підготували населення, щоб вони реально йшли воювати», – зауважила волонтерка, додавши, що нікого не лякає, однак в Росії продовжують налаштовувати народ проти України.

«Поки ми розслабилися, для багатьох війни немає, на все махнули рукою, наших солдатів дискредитують, розповідаючи неприємні історії. Росіяни продовжують точити зуб і накручувати багатомільйонне населення. Що далі буде – я не розумію, знаю тільки, що рано розслабилися і плюнули на все. Надії на політиків дуже малі, є тільки міцна віра в наших воїнів і тих людей, які стануть стіною за нашу Батьківщину! Засмутилася, реально не смішно…», – підсумувала Наталія Юсупова.

За границей украинского ТВ нет, есть только российское. Я не смотрю телевизор четыре года, мама включает для фона. По ро…

Опубліковано Nataliia Yusupova 31 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв