«Непідконтрольні Путіну» – Савченко зробила дивну заяву про ватажків ОРДЛО

578
Савченко вдізначилася новою заявою щодо терористів ОРДЛО

Народна депутатка України Надія Савченко пригадала свою зустріч з ватажком «ДНР» Олександром Захарченком і ватажком «ЛНР» Ігорем Плотницьким. Парламентар висловила думку, що ці терористи не є підконтрольними президентові Росії Владіміру Путіну.

Про це нардеп заявила в інтерв’ю виданню Білоруський партизан.

На запитання про те, чи Захарченко і Плотницький самостійні у своїх рішеннях, і чи вони безпосередньо підпорядковуються Путіну, Савченко відповіла: «Та зустріч проходила без Путіна. Ми спілкувалися утрьох без сторонніх людей. У мене немає звички думати, що людина не самостійна».

«Вода виходить з берегів, коли її наповнюють чимось. Я впевнена, що навіть ті люди, які повністю залежні від когось, можуть виходити з-під контролю. Ми це спостерігали не раз. Наприклад, влада думає, що українці – бидло і стадо, що вони повністю підконтрольні. А потім починається Майдан, і виявляється, що це не так», – стверджує нардепа.

За її словами, вона не вважає ватажків так званих ДНР і ЛНР колабораціоністами.

«Вони взяли в руки зброю і допомагають Росії руйнувати територіальну цілісність України. Є спеціальний термін – це колабораціоністи. Це зрадники, люди, що зрадили Україну», – підкреслила політик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв