Вихід «Самопомочі» не розвалить коаліцію, − Сюмар

207
Народний депутат України від «Народного фронту» Вікторія Сюмар заявила, що навіть вихід «Самопомочі» не спричинить розпад коаліції.

 
Вихід «Самопомочі» не розвалить коаліцію, − Сюмар
«Наскільки мені відомо, «Радикальна партія» не відкликала своїх підписів із коаліційної угоди. Олег Ляшко нещодавно заявив про готовність повернутися. Це означає, що є три фракції, сумарна кількість голосів яких становить 226 голосів. Отож, формально коаліція таки існує», − зазначила в ефірі Радіо Свободи нардеп. 
На думку Сюмар, політична криза в державі й вихід двох фракцій із парламентської  коаліції спричинить різке зниження якості роботи Верховної Ради України. Вона нагадала, що 18 лютого про відповідне рішення оголосили політичні сили «Самопоміч» і «Батьківщина». Причиною такої резолюції стало їх незадоволення негативними результатами голосування за висловлення недовіри чинному уряду, хоча парламент визнав його діяльність протягом минулого року незадовільною.
«Радикальна партія» під керівництвом Олега Ляшка вийшла з коаліції ще у вересні 2015 року, проте нині ЗМІ поширюю інформацію про те, що фракція має намір повернутися і делегувати своїх представників на посади Віце-прем’єра й міністра екології України. сам очільник «РП» закликав владу сформувати нову парламентську коаліцію, підписати нову угоду і змінити склад чинного уряду.

Коментарi

Коментарiв