Помічник Путіна готує «ДНР» до блокування миротворців на Донбасі

429
Сурков готує ОРДЛО до блокування миротворців

Бойовики так званої ДНР проводять заходи з підготовки протидії можливому введенню на окуповані території Донбасу миротворців під егідою міжнародних організацій – ООН або ОБСЄ. Про це повідомив народний депутат України і керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко нещодавно заявив про намір презентувати ідею введення миротворців на Донбас на сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку, яка запланована на вересень. На це в МЗС Росії відповіли, що такі дії є спробою ухилитися від зобов’язань по виконанню мінських угод.

«Під час заходів відпрацьовується моделювання «громадської протидії» – блокування пересувань техніки миротворчого контингенту, масові «мирні акції протесту» в місцях дислокації миротворців і так далі», – підкреслив Тимчук.

За його словами, перший відповідний захід, в якому брали участь близько 2 тисяч людей, було проведено 23 липня в Пролетарському районі Донецька (вул. Велика Магістральна).

Відомо, щ організовують подібні тренування безпосередньо співробітники ФСБ Росії в «МДБ ДНР». Окрім того, ФСБ використовує для «мобілізації» місцевого населення Романа Трошина. Він є чемпіоном Європи та світу з кікбоксингу, керівником «громадської організації» «Асоціація єдиноборств Донбасу».

«Концепція заходів проти «збройної місії» (миротворців) розроблена політтехнологами РФ при кураторстві представника АП РФ В. Суркова», – підсумував нардеп.

Оперативные данные группы ИСВ течение последних суток в ходе обстрелов позиций ВСУ российско-террористические войска в…

Опубліковано Dmitry Tymchuk 31 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв