Основна зброя РФ – обман і лицемірство, − Горбулін

224
Директор Національного інституту стратегічних досліджень, представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи із питань урегулювання ситуації на Донбасі Володимир Горбулін наголосив, що Росія постійно лицемірить під час переговорів.

Основна зброя РФ – обман і лицемірство, − Горбулін
«Основна зброя російської агресії – обман і лицемірство. Нині найбільш актуальна форма російського обману – це мінський переговорний процес. Я хочу підкреслити, що сказав про процес, а не про Мінські домовленості, які були єдиним і необхідним варіантом, який дозволив Україні перепочити у війні. Природно, вони фактично були сформовані з порушенням і політичної логіки, і найголовніше, напевно, з порушенням можливих шляхів хронології, як усе робити», – цитує ТСН Горбуліна. 
Він також наголосив, що під час переговорів Тристоронньої контактної групи російська сторона постійно спекулює політичними взаєминами з Німеччиною, Францією, звинувачуючи Україну в нібито численних порушеннях і вимагаючи ухвалення низки рішень. Горбулін підкреслив, що саме Росія порушує найважливіші положення Мінських домовленостей – режим припинення вогню, відведення важкого озброєння з Донбасу й допуск спостерігачів ОБСЄ до перевірки цього озброєння.
На його думку, вимагаючи від України здійснення виборів на окупованих територіях, ніхто не згадує про гарантії безпеки під час цих виборів у псевдореспубліках. Крім того, вимоги до української сторони про зміну Конституції є взагалі політично некоректними. У цій ситуації повинна бути певна послідовність заходів, проте Кремль лише маніпулює й обманює країни «нормандського формату».

Коментарi

Коментарiв