Екс-очільник розвідки СБУ зробив прогноз майбутнього для Путіна

458
Путіна можуть вбити його ж соратники?

Президент Росії Владімір Путін залишиться при владі або до кінця своїх днів, або його ліквідує його ж оточення.

Цей прогноз зробив колишній виконувач обов’язків начальника Головного управління розвідки СБУ генерал-майор Петро Копка в інтерв’ю Дмитру Гордону.

«Якщо не відбудеться якихось катаклізмів, то Путін буде при владі до самої смерті. Або його вб’ють. Звичайно свої, а хто ж? Це в російській традиції – шарфом або чимось ще. Справа в тому, що все більше і більше ось цих розмов… Ми говорили про Донбас і про Крим, і в мене склалося враження, що Путіна просто-напросто, як у тій омерті, замазали так, що зараз він змушений весь час крутити педалі, і якщо він перестане це робити – впаде», – висловив думку екс-керівник ГУР.

За його словами, Путін потрапив у кругову поруку і залежить від свого оточення, яке заманило його в пастку, напоумивши анексувати Крим.

«І потім, мені цікаво було спостерігати, може, ви звернули увагу на його останнє спілкування з народом, поява у Франції і на G20 – ви помітили, наскільки він здав? І фізично теж… Таке враження, що Путін взагалі несамовитий у деяких речах. Я про це і говорю: омерта – кругова порука», – підсумував Копка.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв