АП нарешті підтвердила відставку Шокіна

207
Прес-секретар Президента України Святослав Цеголко повідомив, що Петро Порошенко отримав заявку Генерального прокурора Віктора Шокіна про відставку.

АП нарешті підтвердила відставку Шокіна
«Генеральний прокурор України Віктор Шокін написав заяву про звільнення. Вона надійшла 19 лютого поточного року до Адміністрації Президента», − написав у своєму Twitter Цеголко. 
16 лютого Президент Петро Порошенко закликав Шокіна піти у відставку, оскільки в суспільстві нині панує недовіра до Генеральної прокуратури. Пізніше Віце-президент США Джо Байден зазначив, що таке рішення українського глави держави дозволить нарешті розпочати активно реформувати органи прокуратури.
18 лютого заступник Генпрокурора Владислав Куценко спростував інформацію про відставку Шокіна й заявив, що той перебуває у відпустці, тому, відповідно до чинного законодавства, у цей час він не міг звільнитися.
Додамо, нещодавно у відставку подав заступник Генерального прокурора Віталій Касько. Він заявив, що не бачить сенсу залишатися у відомстві, в якому все вирішує політичний тиск і корупція. За його словами, Шокін блокував майже будь-які запропоновані реформи, спрямовані на боротьбу за хабарництвом у ГПУ.

Коментарi

Коментарiв