Яценюк намагається виправдати свій уряд у політичній кризі

188
19 лютого Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що йому було би вигідно подати у відставку, а причиною політичної кризи і звинувачень КМУ є спроба здійснити дострокові вибори до парламенту.

Яценюк намагається виправдати свій уряд у політичній кризі
«Історія про можливу відставку уряду має одну причину − ми хочемо терміново дострокових парламентських виборів, оскільки побачили, що зросли рейтинги. Дострокові вибори до ВРУ − це повна політична і економічна дестабілізація. Зовнішньої допомоги немає, падіння доходів бюджету, це одразу впливає на курс національної грошової одиниці і призводить до наслідків, які країна не переживе. Але коаліцію це не обходить. «Національна забава» у вигляді парламентських виборів була причиною антиурядової істерії, антиурядової політики, всієї цієї історії про відставку», − цитує Укрінформ Яценюка. 
Прем’єр також зазначив, що нині парламентська коаліція все ж існує юридично, оскільки для її розпаду необхідна відповідна офіційні заява з трибуни ВРУ. За його словами, йому було вигідно, аби його відправили у відставку, адже тоді б він міг нагадати владі й суспільству, що під час діяльності уряду Яценюка було розпочато запровадження реформ, виплачували зарплатні й пенсії. 
Крім того, Яценюк спростував інформацію про те, що раніше Президент України Петро Порошенко закликав його подати у відставку. Прем’єр-міністр стверджує, що нібито обговорював із главою держави лише переформатування уряду й навіть сам пропонував парламенту використати право проголосувати за висловлення недовіри КМУ. 

Коментарi

Коментарiв