У США заговорили про новий формат щодо Донбасу

484
Політолог переконаний - США зацікавлені в якнайшвидшому вирішенні конфлікту на Донбасі

США зацікавлені в якнайшвидшому вирішенні конфлікту на Донбасі, тому уже незабаром може з’явитися «Мінськ-3» або інший новий документ.

Про це у коментарі InfoResist заявив директор Центру дослідження Східної Європи у Вашингтоні Микола Воробйов.

«Я думаю, що буде всіляко або переформатуватися «нормандська четвірка» (Україна, Росія, Німеччина, Франція – ред.), або будуть всілякі якісь альтернативні, скажімо так, домовленості, альтернативні формати з деескалації, зокрема з прямою участю США», – спрогнозував політолог.

Директор Центру дослідження Східної Європи у Вашингтоні Микола Воробйов

За його словами, США вже беруть участь у вирішенні питання, про що свідчить призначення спецпредставника з питань України Курта Волкера.

«Це говорить про те, що США дійсно зацікавлені в тому, щоб вирішити цей конфлікт, якщо не виконуються Мінські домовленості, у першу чергу з російської сторони, то придумати можливо якийсь інший формат. Тобто я не виключаю, що восени може з’явитися якийсь «Мінськ-3» або ще якийсь документ, який буде більш реалістичний, скажімо так, і який нарешті буде виконувати Росія», – підкреслює фахівець.

Також він додав, що Україна також може частково відновити контроль над окупованими територіями на умовах особливого статусу.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв