Українська влада не має політичної волі для боротьби з корупцією, − Томбінський

163
Очільник представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський зазначив, що українська влада не має політичної волі, тому досі не створила Національне агентство з запобігання корупції.

Українська влада не має політичної волі для боротьби з корупцією, − Томбінський
«Я не можу пояснити, чому агентство не змогли створити протягом 8 місяців. Боротьба з корупцією − це питання політичної волі, немає технічних умов, які не давали би змоги це зробити. У цій ситуації картина така ж сама, як і з Національним агентством із запобігання корупції  – воно не може запрацювати, бо хтось у цьому зацікавлений», – наголосив Томбінський.
Радіо Свобода нагадує, що українська влада обіцяла європейським партнерам створити Національне агентство з запобігання корупції до завершення минулого року, проте нині призначено лише трьох із п’яти членів відомства. Уряд заявив, що такої кількості достатньо для старту роботи нового органу, проте пізніше активісти звернулися до Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка й міжнародних організацій із проханням переобрати склад керівництва НАЗК. Кабінет Міністрів був змушений оголосити повторний конкурс на дві посади в агентстві. 
Нагадаємо, Україна повинна створити Національне агентство з запобігання корупції в рамках вимог Європейського Союзу для візової лібералізації. Крім того, боротися з корупціонерами повинні Національне антикорупційне бюро та Спеціальна антикорупційні прокуратура.

Коментарi

Коментарiв