Росія готується до наступальних дій – Генштаб

615
Росія планує новий наступ?

Спільні навчання Росії і Білорусі «Захід-2017» мають на меті підготовку російських військ для наступальних дій. Таким чином ці навчання несуть загрозу як для країн НАТО, так і для держав пострадянського простору.

Про це заявив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України, генерал армії України Віктор Муженко, інформує прес-служба Міноборони.

«Реальні масштаби заходів підготовки до навчання «Захід-2017», терміни його проведення, обсяги залучення органів військового управління та військ свідчать, що дійсна мета навчання виходять далеко за рамки офіційно оприлюднених, які є лише частиною та прикриттям справжніх планів», – підкреслив очільник Генштабу.

Згідно з його інформацією, загальна чисельність учасників російських навчань може сягати 230-240 тисяч осіб. Це дає змогу Росії розгорнути як на південно-західному, так і на західному напрямках потужні наступальні угруповання.

«Це об’єктивно зумовлює виникнення воєнної загрози широкомасштабної збройної агресії Росії як проти України, так і проти країн НАТО», – переконаний Муженко.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв