«Тут неймовірні люди»: американець розповів, за що потрібно цінувати Україну

614
Пітер Сантанелло уже тривалий час перебуває в Україні і ділиться своїми враженнями

Американець Пітер Сантенелло, який шість тижнів прожив у селі Осипенко Бердянського району, розповів, чому так важливо цінувати Україну.

Відповідний сюжет оприлюднив Голос Америки.

За словами Пітера, Україна схожа на старий велосипед: «Я вліз на цей велосипед і відчув, що навіть якщо сильніше крутиш педалі, він швидше все одно не їде. Він сам вирішує, що йому робити. Їде з однаковою швидкістю. Мій швидкісний дорожній велосипед дуже схожий на Америку. Є продуктивність, попереду є мета. Є до чого прагнути в майбутньому. І він приходить туди швидко, але в той же самий час, часто втрачається той самий момент».

«А в Україні, ось цей старий велосипед, на якому я їздив, він був повільним, він погано працював… Як і в Україні: його майбутнє невідоме. Ти не можеш планувати наперед. Але таке існування змушує велосипедиста спостерігати за тим, що відбувається навколо. Бути тут і зараз».

Також він додав, що життя в українському селі складне, однак «із іншого боку, ви просто потрібні один одному, вам потрібен жаркий день та озеро. І все. І це можуть бути кращі моменти вашого життя».

Пітер підкреслює – це складно пояснити, але в Україні є глибина.

«Тут є справжнє, тут є багатство. Не матеріальне – його тут не побачиш. Це меседж, який надсилається у світ. Що тут є особливого – це люди. Я зустрів тут людей з великим серцем, чудових людей», – зізнався він.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв