Консервують відносини Росії і США – у Лаврова дивно пояснили дим над консульством

485
Захарова дивно прокоментувала дим над консульством

Одіозна речниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова прокоментувала інцидент із чорним димом над будівлею генерального консульства РФ у Сан-Франциско, яку поспішно звільняли російські дипломати. Про це Захарова у традиційному для неї стила написала у Facebook.

Нагадаємо, вдень 1 вересня над будівлею консульства РФ у Сан-Франциско, яке російські дипломати мали звільнити до 2 вересня, помітили чорний дим. Пожежники припустили, що співробітники установи розпалили камін і щось спалюють.

«Нині у Сан-Франциско починається черговий цирк – новий виток цькувань під назвою «А що це ви там робите?», – обурено відреагувала речниця російського МЗС, коментуючи приїзд до будівлі консульства американських пожежників.

Захарова також бідкається, що на екстрену консервацію будівлі російським дипломатам у Сан-Франциско дали усього два дні.

«Вирішивши провести в приміщенні, яке багато років мало дипломатичну недоторканність, обшук з участю співробітників ФБР, «приймаюча сторона» у другій половині дня 1 вересня «випадково помітила» над будинком дим. Правда, так само випадково не помітила, що він йде з труби», – розповіла свою версію представниця російського МЗС.

Пожежників, які приїхали на виклик, однак яких російські дипломати не впустили в будівлю, вона назвала «верхом садизму».

Крім того, Захарова пояснила, що означав чорний дим над будівлею, де довгий час базувались російські дипломати, назвавши це заходами з «консервації приміщення»: «Хоча ні. (Консервація – ред.) ніякої не будівлі. Вони консервують російсько-американські відносини. Щоб зберегти їх для кращих часі», – стверджує речниця Лаврова.

Сейчас в Сан-Франциско начинается очередной цирк – новый виток травли под названием "А что это вы там делаете?". Дав 2 …

Опубліковано Maria Zakharova 1 вересня 2017 р.

У соцмережах уже почали жартувати з такої дивної реакції представниці російського МЗС.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв