Депутати пішли на канікули, не ухваливши низку невідкладних законопроектів

223
Парламентарі пішли відпочивати і розпочнуть роботу лише в середині березня цього року, залишивши нерозглянутим законопроект щодо Державного бюро розслідувань.

Депутати пішли на канікули, не ухваливши низку невідкладних законопроектів
Керівник відділу спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк зазначив, що деякі працівники ГПУ незабаром утратять повноваження у зв’язку з нерозглянутим законопроектом, оскільки вони вже не мають права розслідувати деякі справи, які, по суті, залишаться «замороженими». Відомство вже давно нагадувало про це парламенту, проте ці заяви були проігноровані нардепами.
Шоковане бездіяльністю й безвідповідальністю Верховної Ради України й керівництво Європейського Союзу. ЄС вимагає роз’яснити, що насправді парламентарі ухвалили під виглядом закону «Про електронні декларації». 
«Ми вимагаємо, щоби ухвалений закон дав змогу Національному агентству з протидії корупції ефективно діяти, контролювати українських чиновників. Проте повного тексту затвердженого ще 16 лютого документа ми досі не побачили», – заявив очільник Представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський. 
Посол також наголосив, що українська влада зобов’язана виконати низку вимог для запровадження безвізового режиму з країнами Європейського Союзу, зокрема йдеться і про запуск Державного бюро розслідувань. 

Коментарi

Коментарiв