Працівники консульства Росії у США просять політпритулку в Штатах

539
Між США і Росією розгорається новий скандал

Кілька співробітників консульства Росії в Сан-Франциско звернулися з проханням надання політичного притулку в США. Про це заявив резидент юридичної корпорації American Corporate Services Inc Григорій Фінкельсон.

Нагадаємо, російські дипломатичні співробітники у Вашингтоні покинули дві будівлі, які раніше закрила влада США, а також – консульство в Сан-Франциско.

«Ми вже отримали кілька дзвінків від співробітників консулату (консульства Росії в Сан-Франциско). І ми вже з ними починаємо працювати. Вони не хочуть їхати назад, до речі, я їх дуже добре розумію», – заявив Фінкельсон у розмові з російським художником і блоґером Ігорем Поночевним.

Обсуждаем с Григорием чОрный дым из трубы российского консульства. Что там происходит? Жгут георгиевские ленточки, тайные микропленки или друг друга? Или посылают сигналы в Вестеррос?Я склоняюсь к георгиевским ленточкам.

Опубліковано Игорем Поночевныєм 2 вересня 2017 р.

На заяву Фінкельсона різко відреагували в МЗС Росії. Одіозна речниця відомства Марія Захарова назвала цю інформацію «фейком»: «Для відволікання уваги від правового свавілля, що твориться американськими спецслужбами щодо російських дипломатів і дипвласності, запущений фейк про те, що співробітники Генконсульства Росії в Сан-Франциско «попросили політичного притулку».

1. В США сотрудники ФБР начали обыскивать загранпредставительства России. В официальных аккаунтах МИД России в соцсетях…

Опубліковано Maria Zakharova 2 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв