ЄС оцінить ухвалені парламентом закони «безвізового пакета»

151
Прес-секретар Європейської служби зовнішньої дії Майя Косьянчич оголосила, що ЄС оцінить закони «безвізового пакета», затверджені українським парламентом.

ЄС оцінить ухвалені парламентом закони «безвізового пакета»
«Затверджені Верховною Радою України закони потрібно буде проаналізувати в контексті звіту Європейської комісії від 18 грудня 2015 року і в контексті наших рекомендацій», − цитує Дзеркало тижня Касьянчич. 
Прес-секретар ЄК також нагадала, що, відповідно до вищезгаданого звіту, Єврокомісія зобов’язана протягом перших місяців поточного року розробити законодавчу пропозицію Ради Європейського Союзу і Європейського парламенту щодо візової лібералізації для громадян України з біометричними паспортами.
Додамо, 18 лютого 2016 року Верховна Рада України затвердила три закони, які є однією з вимог Євросоюзу для запровадження безвізового режиму. Ідеться про реформування органів прокуратури, зміни щодо Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних і інших злочинів. Крім того, нардепи зробили поправки до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів щодо процедури арешту майна та спеціальної конфіскації.
Нещодавно міністр закордонних справ України Павло Клімкін спрогнозував, що Європейський Союзу може скасувати візовий режим для українців до завершення літа або на початку осені 2016 року.

Коментарi

Коментарiв