Штати не підтримають відставку Яценюка, − журналіст

237
Журналістка Юлія Мостова зазначила, що влада Сполучених Штатів Америки категорично проти відставки українського Прем’єра Арсенія Яценюка.

Штати не підтримають відставку Яценюка, − журналіст
Мостова наголосила, що Президенту Петру Порошенко було складно зважитися закликати Яценюка піти у відставку, проте ще складніше буде переконати американську владу у правильності такого рішення – передає 24. 
Згідно з неофіційною інформацією, якою володіє журналістка, під час телефонної розмови 11 лютого цього року з Віце-президентом США Джо Байденом Петро Порошенко обговорив відставку Яценюка й Генерального прокурора Віктора Шокіна. Український глава держави запропонував на посаду очільника уряду призначити Міхеїла Саакашвілі, Наталію Яресько, Дмитра Шимківа або Павла Клімкіна. Того дня американський високопосадовець був не готовий висловити однозначну думку.
«12 лютого Байден категорично виступив проти відставки Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, а відставку Генпрокурора Віктора Шокіна сприйняв як щось само собою зрозуміле. Для Порошенка це був справжній удар і велика несподіванка», – зазначила Мостова. 
Вона також нагадала, що Віце-президент США закликав Порошенка й Яценюка об’єднати свої сили і разом із іншими владними структурами подолати політичну кризу, що панує в парламентській коаліції. 

Коментарi

Коментарiв