Кремль має занадто багато проблем через Савченко, − Фейгін

205
Один із адвокатів льотчиці, народного депутата України Надії Савченко Марк Фейгін висловив думку, що російська влада у зв’язку з її незаконним ув’язненням має занадто багато проблем.

Кремль має занадто багато проблем через Савченко, − Фейгін
У справі Надії Савченко сторони захисту й обвинувачення завершили надання доказів. У цілому судовий процес триває більше півроку,  вирок повинні оголосити на початку березня. Фейгін наголосив, що перебування нардепа в російській в’язниці створює багато незручностей для Кремля. 
Адвокат наголосив, що ніхто не повірить у винуватість Савченко. Немає жодних доказів її вини, проте є докази протилежного, тож російський суд порушує норму Кримінально-процесуального кодексу про те, що будь-який сумнів повинні трактувати на користь обвинуваченого. Лише цей факт може стати політичною передумовою для переговорів про звільнення нардепа. Також ідеться про те, що льотчиця є делегатом Парламентської асамблеї Ради Європи, тож суд зобов’язаний її випустити на волю відповідно до Європейської конвенції про видачу 1957 року. 
В інтерв’ю Укрінформу адвокат також зазначив, що після оголошення вироку захист не буде подавати апеляцію, оскільки цього хоче сама Савченка. Тим не менше, українська сторона наполягатиме на її видачі. Відповідно до Кримінально-процесуального кодексу, Російська Федерація протягом місяця буде зобов’язана ухвалити відповідне рішення.

Коментарi

Коментарiв