Луценко обурив соцмережі своєю заявою про скандальний «Емпоріум»

558
Луценка охрестили "неопшонкою"

Генеральний прокурор Юрій Луценко анонсував перевірку бізнесу підприємців з магазину «Емпоріум», власники якого стерли «Ікони Революції».

«Бізнес вандалів з «Емпоріума» найближчим часом ретельно перевірять усі державні контролюючі органи», – заявив Луценко.

Водночас експерти та користувачі переконані, що таким чином Генпрокурор перевищує своє службові повноваження та перетворюється у «неопшонку».

«Луценко зізнався, що контролюючі державні органи і справді використовують для репресій. Просто цього разу «міліція з народом»?», – пише Faina Kaplan.

Луценко признався, шо контролюючі державні органи і справді використовуються для репресій. Просто цього разу "міліція з народом"?

Опубліковано Faina Kaplan 3 вересня 2017 р.

«Із приводу графіті. Генпрокурор виявився таким же вандалом, як і власник магазину. Той зруйнував історичну пам’ять, цей – Конституційні засади. У одного пшонка головного мозку, в іншого – пшонка владних повноважень. Один іншого вартують», – підкреслив народний депутат Сергій Лещенко.

По поводу граффити. Генпрокурор оказался таким же вандалом, как и владелец магазина. Тот разрушил историческую память, э…

Опубліковано Сергієм Лещенком 3 вересня 2017 р.

Генпрокурор починає з того, що стирати пам'ятки історії незаконно, а закінчує тим, що контролюючі органи мають стерти це…

Опубліковано Павлом Вишебабою 4 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв