Путін хоче налякати Україну, Польщу і Прибалтику – ІноЗМІ про «Захід-2017»

366
Навчаннями у Білорусі Путін хоче налякати Україну, Польщу і Прибалтику?

Попри побоювання міжнародних експертів щодо військових навчань Росії та Білорусі, які почнуться 14 вересня у Мінську, президент РФ Владімір Путін не вдасться до агресивних військових кроків, які можуть спровокувати повномасштабну війну в Європі. Про це ідеться у статті Financial Times.

За словами авторів, серйозних причин для чергового військового вторгнення, у що можуть перерости навчання «Захід-2017».

По-перше, Кремль не проводив пропагандистських та інформаційних операцій щодо потенційної збройної інтервенції, пишуть автори публікації.

Теоретично, стверджують експерти, «маленька переможна війна» могла б дуже допомогти Путіну напередодні президентських виборів, однак збройний конфлікт у північно-східній Європі навряд чи стане маленьким і його майже неможливо буде спинити у «прийнятних масштабах».

По-друге, ідеться у статті, спільними військовими навчаннями з Білоруссю Росія, швидше за все, хоче «залякати» Україну, Польщу і Прибалтику, продемонструвавши результати модернізації своїх збройних сил, а також показати готовність Москви протистояти НАТО, йдеться далі.

Тому, переконані журналісти, зважаючи на ці обставини, країнам Заходу необхідно протягом російських маневрів пильно відстежувати провокаційні кроки і у випадку необхідності реагувати зважено.

У перспективі, радять автори, потрібно стимулювати Росію дотримуватися Віденського мирного договору і перекрити всі «юридичні лазівки» у ньому, які РФ може використати на свою користь.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв