Розробники соцмережі Ukrainians закривають проект

497
Розробники Ukrainians вирішили закрити соцмережу

Розробники української соціальної мережі Ukrainians припиняють роботу над проектом. Більше того, вони вирішили не передавати розробку проекту комусь іншому.

Про це у своєму Facebook повідомила співзасновниця соцмережі Олександра Струмчинська.

«Мене поставили перед фактом, що розробка української соціальної мережі припиняється. Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту», – зазначила вона.

Також співзасновниця ресурсу додала, що її голосу недостатньо, щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту.

«Керівництво компанії розробників (співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки, але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти мені виконати Вам обіцяне», – пояснила Струмчинська.

Привіт усім користувачам Ukrainians. Мене поставили перед фактом , що розробка української соціальної мережі припиняється. Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту.Ситуація така – мого голосу недостатньо щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту – керівництво компанії розробиків ( співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти мені виконати Вам обіцяне . Досягнуто було багато – і це насправді наш спільний успіх. Дякую Вам? Не помиляються лише ті, хто нічого не роблять.

Опубліковано Олександрою Струмчинською 4 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв