Кількість жертв може збільшитися – Путін лякає нападом на нові регіони

384
Путін пригрозив збройними конфліктами в інших регіонах

Президент Росії Владімір Путін стверджує, що якщо США нададуть Україні летальну зброю, то терористи самопроголошених республік Донбасу можуть направити свою зброю в інші зони конфлікту.

Таку заяву він зробив під час саміту БРІКС у Китаї – передає ТСН.

«Це суверенне рішення Сполучених Штатів, кому постачати або надавати зброю безкоштовно та тій країні, яка є реципієнтом цієї допомоги. Ми на цей процес ніяк вплинути не зможемо. Але є загальні міжнародні правила та підходи: постачання зброї в зону конфлікту не йде на користь умиротворення, а тільки погіршує ситуацію. Якщо це станеться в цьому випадку, то принципово це дію чи рішення не змінить», – заявив Путін.

«Воно взагалі ніяк не вплине на зміну ситуації. Кількість жертв, безумовно, може збільшитися. Але хочу підкреслити, щоб всім було зрозуміло: нічого не зміниться. Кількість жертв може бути збільшено, і це сумно», – додав лідер Кремля.

За його словами, «є іще один момент, на який варто звернути увагу тим, хто виношує такі ідеї» – це полягає в тому, що у терористів «ДНР» і «ЛНР» «достатньо зброї, в тому числі захопленої у протиборчої сторони, у націоналістичних батальйонів і так далі».

На цьому тлі російський президент пригрозив збройними конфліктами в інших регіонах.

«І якщо американська зброя буде надходити в зону конфлікту, важко сказати, як будуть реагувати самопроголошені республіки. Може бути, вони направлять зброю, що в них є, в інші зони конфлікту, які є чутливими для тих, хто створює проблеми для них», – резюмував Путін.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв