Скандал із ґрафіті: музей Майдану просить передати йому приміщення «Емпоріуму»

386
Скандал щодо знищених ґрафіті на Майдані набирає обертів

Експонати Музею-меморіалу Революції гідності пропонують тимчасово зберігати на вулиці Грушевського Києві в приміщенні магазину «Емпоріум», з якого стерли ґрафіті часів Майдану «Ікони революції».

Із відповідною пропозицією 4 вересня виступила заступник директора Музею-меморіалу Революції гідності Антоніна Піпко. Про це повідомляє ВВС.

Нагадаємо, в Києві на вулиці Грушевського з фасаду магазину «Емпоріум» власники стерли ґрафіті «Ікони революції», створені під час подій Євромайдану. Через це активісти підпалили шини і розтрощили магазин.

Водночас директор магазину «Емпоріум» Ігор Доценко обурився, що все це вирішили без нього, як людини, яка досі орендує приміщення на вулиці Грушевського, 4.

«У понеділок вранці Музей Майдану запропонував передати їм приміщення «Емпоріума», оскільки їм ніде зберігати і виставляти експонати. Орендодавець встиг заявити, що не буде продовжувати з нами договір, нас не запросили на «брифінг». Усе вирішили без нас. При цьому без суду і слідства нас обвинувачують у протиправних діях», – зазначив Доценко у своєму Facebook.

В ПОНЕДЕЛЬНИК УТРОМ МУЗЕЙ МАЙДАНА ПРЕДЛОЖИЛ ПЕРЕДАТЬ ИМ ПОМЕЩЕНИЕ ЭМПОРИУМА, ПОСКОЛЬКУ ИМ НЕГДЕ ХРАНИТЬ И ВЫСТАВ…

Опубліковано Igor Dotsenko 4 вересня 2017 р.

Як повідомила Українська правда, директор Інституту української мови Національної академії наук Павло Гриценко у коментарі виданню підкреслив, що не планує передавати приміщення на вулиці Грушевського в Києві музею Майдану. Водночас заяви представників музею у ЗМІ, за його словами, є тиском і рейдерством.

Також Гриценко заявив, що «події на Грушевського схожі на провокацію»: «Коли викликають орендаря по факту, коли вже все замальовано, і фотографують його, ніби він дає вказівки, – це пересмикування. Доки правоохоронні органи і прокуратура не встановлять усі факти, не хронометрують це все, доти будь-які розмови не можуть вестися».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв