Тимошенко запропонувала скликати позачергове засідання парламенту

259
Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Президента України Петра Порошенка та спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана скликати позачергове засідання парламенту. 

Тимошенко запропонувала скликати позачергове засідання парламенту
«Для цього потрібна воля Президента, більше нічого. Глава держави має зібрати парламент, а глава Верховної Ради має оголосити позачергові засідання парламенту. Вирує Майдан, уряд де-факто відправлений у відставку, коаліція розвалена, клани взяли владу і в цей час оголошують канікули ВРУ. Для чого? Для того, щоби все це покрити і щоб залишити все, як є», − цитує Тимошенко прес-служба «Батьківщини». 
Лідер фракції наголосила, що, згідно з Конституцією України, якщо протягом 28 днів із 21 лютого не буде створено нову коаліцію, необхідно буде оголошувати позачергові вибори. За її словами, сам Президент повинен узяти на себе цю відповідальність.
Нагадаємо, 18 лютого 2016 року фракції «Батьківщина» й «Самопоміч» оголосили про свій вихід із парламентської коаліції. Лідери політичних сил заявили, що таке рішення пов’язане з негативними результатами голосування за висловлення недовіри чинному уряду. 
Пізніше народний депутат Вікторія Сюмар зазначила, що коаліція таки існує формально. «Радикальна партія», ймовірно, не відкликала своїх підписів із коаліційної угоди, її лідер Олег Ляшко нещодавно заявив про готовність політичної сили повернутися. Отож, сумарна кількість голосів трьох фракцій становить 226, тому, за словами нардепа, парламентська коаліція таки не розпалася. 

Коментарi

Коментарiв