Опозиційний блок пообіцяв зареєструвати постанову про відставку міністра культури

279
Опозиційний блок вимагає відставки міністра культури України В’ячеслава Кириленка у зв’язку з «провокаціями та шкідництвом».

Опозиційний блок пообіцяв зареєструвати постанову про відставку міністра культури
Опозиційний блок запропонує на розгляд Верховної Ради постанову про відставку міністра культури В’ячеслава Кириленка. 22 лютого цього року її буде зареєстровано в парламенті, − йдеться в офіційній заяві на сайті політичної сили.
Представники Опозиційного блоку також вимагають розслідування діяльності Кириленка на посаді очільника Міністерства культури. За їх словами, його робота перетворила відомство на інструмент провокацій і шкідництва, тому нині його команда загрожує «суспільному миру, культурним пам’яткам і цілісності України». 
У заяві політичної сили також зазначено, що Кириленко розпалив конфесійну ворожнечу в державі, ухваливши рішення про передачу в користування Української православної церкви Київського патріархату частину приміщень історичного комплексу «Софії Київської». Така резолюція суперечить зобов’язанням країни перед ЮНЕСКО та порушує права інших церков. Наголошено, що Кириленко затвердив таке рішення у зв’язку з його дружніх відносинах із керівництвом УПЦ КП. Крім того, чинний міністр культури заборонив показ кількох аполітичних фільмів, популярних серед населення.

Коментарi

Коментарiв