Олександр Аронець: Хто переможе у Верховній Раді – державники чи троянські коні?

358
Блогер Олександр Аронець

Розгляд нового закону про освіту.

Троянський кінь, міністр освіти Гриневич пропонує залишити мовне питання в освіті так, як воно зараз є, що школи на власний вибір можуть за собою залишати право проводити навчальний процес РОСІЙСЬКОЮ, угорською, румунською та іншими мовами нацменшин. Тобто про РЕФОРМУ не йдеться, йдеться про залишення всього як є сьогодні. А те, що є сьогодні призвело до анексії Криму і війни на Донбасі, саме там де навчальний процес вівся російською мовою.

В той же час є інша здорова пропозиція громадськості, українців, яку озвучила нардеп Білозір – навчання в державних освітніх закладах – винятково українською, в той же час нацменшинам гарантується вивчення їхніх мов.

Враховуючи особливо важкий стан державності України, як наслідок недолугого мовного та освітнього законодавства, ми повинні працювати на десятиліття вперед, виключити можливість виникнення сепаратистських тенденцій не тільки серед росіян, але й угорців та румунів. Єдина мова навчання – це клей, який скріпить нашу країну в середньостроковій перспективі. Збереження теперішнього стану справ – це посилення сепаратизму вже в найближчій перспективі.

Сподіваюся, у цій Верховній раді переможуть державники, а не троянські коні чи корисні ідіоти!

Джерело: Олександр Аронець

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв