Активісти спалили годинник із символікою Росії з готелю Одеси (відео)

294
Одеський "Континенталь" відзначився проросійським скандалом

В Одесі у чотиризірковому готелі «Континенталь» активісти помітили годинник з символікою Росії та написом «Министерство внутренних дел Российской Федерации». Цей факт обурив активістів, тож вони спалили цей годинник.

Про це у своєму Facebook повідомив одеський активіст Сергій Стерненко.

«Хтось надто розумний із тих, хто в цьому готелі працює або є його власником, вирішили проявити своє зневажливе ставлення до України та почепити в холі на стіну годинник з символікою країни-агресора РФ та написом «министерство внутренних дел российской федерации», – підкреслив Стерненко, додавши, що про це дізнались небайдужі громадяни і навідались до готелю.

«Годинник конфіскували, провели роз’яснювальну бесіду, бо з’ясувалось, що персонал живе в іншій реальності та не знає про те, що РФ напала на Україну та веде неоголошену війну», – наголошує він.

Коли активісти зняли годинник, охоронець готелю «бігав та просив повернути його назад. При цьому на запитання, хто воює проти України, він відповісти не зміг».

За словами Стерненка, готель «Континенталь» із початку свого існування був орієнтований на російських туристів, «тому такий сюрприз – далеко не останнє, що ми ще побачимо».

Є в Одесі такий собі готель "Контінєнталь" з чотирма зірками. Знаходиться він на вул. Дерибасівській, 5. Прямо навпроти …

Опубліковано Sergiy Sternenko 5 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв