Бойовики нарешті припинили катування заручників, − Геращенко

152
Уповноважена Президента України з питань урегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко повідомила, що після засідання підгруп Тристоронньої контактної групи бойовики нарешті припинили катувати заручників.

Бойовики нарешті припинили катування заручників, − Геращенко
«Із важливого (і це дійсно нехай невелике, але значиме досягнення Мінська, яке відзначають і самі екс-заручники): після роботи підгруп припинилися катування заручників. Це ще раз підтверджує, наскільки важлива публічна увага до теми полонених», − написала у своєму Facebook Геращенко.
Вона також наголосила, що головною проблемою українських дипломатів під час переговорів була спроба іншої сторони домогтися амністії для бойовиків у рамках обміну полоненими. За її словами, 20 лютого цього року таку вимогу оголосив представник Російської Федерації у Тристоронній контактній групі з питань урегулювання ситуації на Донбасі Борис Гризлов.
Нагадаємо, 20 лютого 2016 року Україна обмінялася заручниками з бойовиками так званої ДНР. Українська сторона видала 5 терористів і одного священнослужителя, голова СБУ Василь Грицак повідомив про звільнення з полону трьох бійців Збройних Сил. Ще одного військовослужбовця сепаратисти відпустили 21 лютого. Президент Петро Порошенко повідомив, що процес обміну контролює Ірина Геращенко, яка особисто присутня на місці звільнення військових.

Коментарi

Коментарiв