Американський журналіст пояснив дії Путіна «занепокоєнням подіями в Україні»

247

За словами американського журналіста і публіциста Марвина Калба, не варто допомагати Україні, бо в неї немає жодних шансів побудувати життєздатну економіку та демократію, а Росія вважає її своєю невід’ємною частиною. Про це повідомляє видання Голос Америки. Американський журналіст пояснив дії Путіна «занепокоєнням подіями в Україні»
Під час презентації своєї книги «Імперська ризикована гра Путіна: Росія, Україна та нова Холодна війна» він висловився про те, що дії Путіна нібито продиктовані спільною історією двох країн.
«Моє відчуття, що російський президент Путін був занепокоєний подіями в Україні ще відтоді, коли Україна відкололася у 1991 році та стала незалежною вперше у своїй історії. Я знаю, що були короткі моменти в ХХ столітті, коли Україна заявляла про свою незалежність, але ці періоди були нетривалими», – зауважив Калб.
Варто зазначити, що далеко не всі історики, журналісти та політики згодні з тим, про що він написав у своїй книзі. «Вважаю, що Білий дім має багато джерел інформації. Голос Марвина – важливий голос. Але політикою США разом з Європейським Союзом є покарання Росії економічно за те, як вона поводить себе з Україною», – сказав американський публіцист Томас Фрідман.

Коментарi

Коментарiв