Чи можливе масштабне захоплення українських територій Кремлем: думка політолога

429
На думку фахівця, широкомасштабне захоплення українських територій неможливе

США розглядають можливість надання Україні летального озброєння, оскільки весь світ уже визнає, що Росія є країною-агресором. Тому цілком логічно, що президент РФ Владімір Путін погрожує направленням терористів в інші зони конфлікту. Про це розповів очільник правління Центру соціологічних та політологічних досліджень «Соціовимір» Сергій Таран.

Як підкреслив Таран, глава Кремля постійно погрожував нападом терористів на нові регіони, тому у цій ситуації немає нічого нового.

«Весь світ визнає, що Путін – агресор, і це його війська на Донбасі. Тому США і розглядають питання надання нам летального оборонного озброєння», – зауважив він у коментарі 24.

«Цілком логічно, що президент РФ погрожує нам ескалацією військового напруження. Хоча ситуація на Донбасі, якщо Україна отримає летальну зброю, розвиватиметься навпаки: бойовики не будуть наступати», – переконаний політолог.

Водночас, за його словами, у випадку надання нам летальної зброї загострення, провокації на Донбасі з боку проросійських бойовиків, безперечно, будуть. І це в Києві повинні чітко розуміти. Хоча, як запевнив фахівець, широкомасштабне захоплення українських територій неможливе.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв