Після віче активісти на Майдані оголосили свої вимоги

254
За результатами віче активісти, які нині зібралися на Майдані Незалежності, оголосили свої вимоги до влади.

Після віче активісти на Майдані оголосили свої вимоги
112 повідомив, що представники «Революційних правил сил» покинули приміщення готелю «Козацький», де раніше вони облаштували свій штаб. 21 лютого активісти після відповідних перемовин оголосили про те, що наступного дня перейдуть на місце базування бійців «Азова» поруч із тим же готелем, проте локацію вони змінили вже близько 19.00 того ж дня. 
Крім того, після проведення віче активісти оголосили свої вимоги до влади. Мітингувальники вимагають відставки уряду під керівництвом Арсенія Яценюка, дострокових виборів до Верховної Ради, заборони чинному складу Кабміну виїжджати за кордон, скасування рішення про зростання комунальних тарифів, оголошення воєнного стану в окупованих Донецькій і Луганській областях і в окупованому Криму, запровадження санкцій проти російських компаній.
Нагадаємо, 20 лютого цього року, в день річниці Революції гідності, представники «РПС» організували свій штаб у готелі «Козацький» на правах оренди. Спочатку ЗМІ зазначали, що активісти захопили приміщення. Крім того, чинні члени «Правого сектора» спростували приналежність їхнього руху до «Революційних правих сил», заявивши, що це проект, спрямований проти «ПС».

Коментарi

Коментарiв