Лякатиме нардепів перевиборами: про що Порошенко говоритиме в Раді

258
Порошенко хоче погрозами змусити нардепів голосувати за реформи?

Під час свого виступу у Верховній Раді 7 вересня Президент України Петро Порошенко може пригрозити депутатам перевиборами, або іншими наслідками, якщо вони голосуватимуть за реформи. Таку думку висловив політолог Анатолій Октисюк.

«Я сумніваюся, що Порошенко захоче розпускати ВРУ, з приводу чого переживає багато депутатів. Він може залякати. Або ж навпаки – дати сигнал, що ніяких дострокових виборів не буде, щоб заспокоїти парламент», – підкреслив Октисюк у коментарі Апострофу.

Посилаючись на власні джерела в Адміністрації Президента, він також повідомив, що в заяві буде попередження від Порошенка на адресу нардепів.

«Він говоритиме про боротьбу з корупцією, що назад дороги немає і немає недоторканних», – спрогнозував аналітик.

За його словами, це можна розцінювати як сигнал народним обранцям, що у випадку відсутності підтримки необхідних законопроектів, вони будуть мати проблеми з Генеральною прокуратурою.

Крім того, згідно з інформацією видання, Порошенко буде більше говорити про співпрацю з Заходом, а питанню деокупації і війни на Донбасі приділить менше уваги. Зокрема, глава держави планує зробити акцент на двох темах – співробітництво з Європейським Союзом і НАТО, а також підтримці парламентаріями необхідних реформ. Водночас про звільнення Донбасу та війні на Сході України приділить менше уваги. Джерела пояснюють це тим, що Порошенко відчуває, що вирішити ці проблеми зараз не може.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв