Поляки продемонстрували антиукраїнський фільм

206
Українські дипломати обурені трансляцією фільму «Україна: Маски революції» французького режисера Поля Морейри на одному з польських телеканалів.

Поляки продемонстрували антиукраїнський фільм
Посольство України у Польщі розчароване недружнім жестом польського телеканалу «TVN24», який 21 лютого проявив неповагу до мільйонів українців, продемонструвавши у своєму ефірі брехливий і маніпулятивний фільм Поля Морейри «Україна: Маски революції». Найбільш болючим є факт, що цей фільм польський телеканал «приурочив» другій річниці Революції гідності, − цитує Укрінформ офіційну заяву Посольства України в Польщі. 
У зверненні до глядачів цього фільму дипломати закликали до усвідомлення того, що це є цілковитою дезінформацією. Вони нагадали, що рівно два роки тому на під час революції на Майдані Незалежності громадяни України боролися за честь і гідність свого народу, право на європейське майбутнє. Вони і нині продовжують жертвувати власними життями, аби нарешті побороти російську агресію, яка, між іншим, загрожує і Польщі.
Посольство вимагає від польської сторони пояснення, «чому з безлічі існуючих об’єктивних картин про події Майдану було обрано саме цей брехливий витвір проросійської пропаганди, який ображає пам’ять про героїв Революції гідності».

Коментарi

Коментарiв